Vzhledy pro blog

Designy pro blogy 2014/15

22. května 2015 v 17:38 | Raina
Za dobu mé nepřítomnosti jsem svět blogu nikdy nepřestala navštěvovat. Když ne jako autor, tak jako čtenář... a občas dokonce jako grafik. A myslím, že by bylo fér se s vámi o některé mé grafické počiny zpětně podělit.

Takže, zde je výčet designů, které má na krku právě Raina.Design pro Věčně zamilovanou naivistku.

8. července 2014 v 11:41 | Raina

Datum: 18. června 2014

Od minulého designu je tento rozdílný v tom, že jsem se autorce sama neozvala (jako u tema-tydne), nýbrž mi napsala sama s tím, že na mě má doporučení ohledně designů. A ano, byla jsem poněkud překvapena, protože jsem v první chvíli úplně zapomněla, že jsem někdy vzhled někomu tvořila. No a tato zpráva vnukla myšlenku, že by bylo dobré tvořit layouty i ostatním blogům.


Design pro Téma týdne.

3. července 2014 v 11:29 | Raina

Datum: 24. Února 2014


Ugh, co k tomu říci? Toho data si nevšímejte. Ano, bylo to před půl rokem. Ne, necestujete v čase. Ano, svůj Tardis můžete schovat.

Blog tema-tydne byl prvním blogem, pro který jsem dělala vzhled (tedy pokud nepočítám svůj vlastní). Proč jsem tento článek nenapsala už dříve? Sama nevím, nějak mi to nepřišlo dostatečně obsahově…obsahové? (Sakra, dneska mám nějaký svůj psavý den. Nejsem schopna sesmolit ani pár kloudných vět.)

Každopádně, pokud má někdo zájem, jsem s to vám nějaký ten design vytvořit též. Stačí mi jenom napsat (a nebojte, Raina nekouše).

 
 

Reklama