Blog

Nahlédněme za obzor...

28. srpna 2014 v 13:40 | Raina
Tímto článkem bych vás ráda pozvala na můj sekundární blog; blog o tom, co se děje okolo nás a přitom to nevidíme; blog Za obzorem.

Jak jste si jistě všimli tento blog slouží hlavně k prezentaci mých autorských děl a přišlo by mi nepřehledné, kdybych mezi ně ukryla i články úplně odlišného žánru. A tak jsem si jednoho dne (dobrá, včera) vytvořila blog na adrese za-obzorem.blog.cz. Hodlám tam publikovat články o různých zajímavostech z živé i neživé přírody, nedávných objevech, něco málo o člověku samotném a o záhadách a nejasnostech na naší planetě.
Myslím, že je dobré vědět o tom, co se děje kolem a na tomto blogu se nedozvídáte něco nového jen vy: i já si při psaní článků někdy připadám, jako bych objevovala Ameriku.
U článků se budu zaměřovat více na kvalitu než kvantitu, takže se s příspěvkem na každý den můžeme v této i blízké době rozloučit. Tedy… dokud budu psát články sama. Ale nebudu skákat zbytečně do budoucnosti.

Bude mi tedy ctí, když tento blog navštívíte. Jakákoliv forma podpory, jako je například komentář, bude vítána.


S pozdravem,

Nový kabátek

25. června 2014 v 14:56 | Raina
Jak již jméno článku napovídá (ne, není to o tom, jak jsem si v létě koupila kabát, musím vás zklamat předem), rozhodla jsem se, že trošku projasním svůj blog. Řekla bych, že zimní období, kdy Slunce brzy zapadalo a ulice ozařovala světla pouličních lamp, je už za námi - a tak ani můj blog nemůže zůstat pozadu.


O soutěži na Srdci blogu.

24. prosince 2013 v 12:50 | Raina
Když jsem dnes ráno zavítala na úvodní stránku blogu, čekalo mě opravdu velké překvapení.
"84 návštěv? To je asi tak desetinásobně víc než jindy," pomyslela jsem si a stále zírala na to číslo. A pak mi to docvaklo: Vánoční soutěž na Srdci blogu, umístění v top 10 a hlasování.


Abych pravdu řekla, čekala jsem mnoho věcí, ale tohle? To opravdu ne. Když "první kolo" soutěže probíhalo, stihla jsem přečíst spousty povídek. Některé byly smutné, jiné zase úsměvné, některé kratší, jiné o tisíci slov. Všechny ale spojovala vánoční atmosféra, která na mě dýchala z každého řádku. Každá jednotlivá povídka měla svou myšlenku a byly opravdu dobře sepsané. O to více mě udivilo, když jsem mezi pomyslnými finálními povídkami objevila právě tu svoji.
Začínám.

20. listopadu 2013 v 16:45 | Raina
Píše se 20. listopad roku 2013 a jeden snílek se po dlouhé době rozhodl založit si vlastní blog. Jinak řečeno: jsem ráda, že vás mohu uvítat v mém světě.

Co od tohoto blogu můžete očekávat po té obsahové stránce? Jak často bude publikovat články? Abych se přiznala, sama netuším, jelikož nejsem zrovna ten typ člověka, co si všechno naplánuje. Moc dobře totiž vím, že bych si začala věci následně upravovat, jak se mi zlíbí - nebo spíše hodí. Uznejme, člověk je tvorem líným a já si nebudu hrát na nějakou vyjímku. Řekla bych ale, že obsah bude takovým odrazem mých koníčků. Věcí, které mě opravdu baví. …Zatím jsem vám toho moc neřekla, co?… Takže, ráda bych zde publikovala svou tvorbu ‒ jak povídky, zamyšlení a úvahy, tak i kresby, malby, možná i animace a kdo ví, co si ještě vymyslím. Ráda ale nemám pouze umění. Jsem velkým nadšencem do anime, filmů a knížek.
O samotném blogování můžu říci, že nejsem úplný začátečník. Pravdou ale je, že můj první a jediný blog jsem psala před asi třemi roky a obsah článků se sotva rovnal nule. Po chvíli mě blogování přestalo bavit a blogu jsem zanechala. Od té doby mi ale blogový svět nějakým způsobem chyběl a po čase ‒ ano, trvalo mi to celkem dlouho ‒ jsem se rozhodla blog znovu založit. A můžu jenom doufat, že mi teď to blogové nadšení vydrží déle než minule.


Takže vás tu ještě jednou vítám a doufám, že to nebude naposledy, co navštívíte tento blog.
 
 

Reklama